Gabinet kompleksowej opieki stomatologicznej w Radwanicach | | |
kim jesteśmy?

MILVA Stomatologia – gabinet z pasją

Milva Stomatologia to gabinet, który został założony 2009 roku przez lek. dent. Marię Grzegorzek.

Nazwa gabinetu pochodzi od bohaterki kultowej sagi fantasy 'Wiedźmin’ – Milvy Barring. Zespół Milvy tworzą ludzie z pasją! W gabinecie poświęcamy 100% uwagi naszym pacjentom, nieustannie rozwijamy nasze umiejętności, poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, inwestujemy w nowoczesne technologie. Działamy drużynowo i bardzo się wspieramy, dzięki temu każdego z naszych pacjentów możemy objąć kompleksową opieką stomatologiczną, łącząc wszystkie dziedziny stomatologii w jednym planie leczenia, od ortodoncji – do implantoprotetyki.

Stomatologia rozwija się w zabójczym tempie. Uczestnicząc w licznych kursach i czytając bieżącą literaturę naukową staramy się nadążyć za nowościami w dziedzinie, aby zapewnić naszym pacjentom dostęp do najnowszych metod leczenia i nowoczesnych materiałów. 

Współpraca z pacjentami to przestrzeń, w której staramy się działać z empatią i życzliwością. Każdy przypadek staramy się traktować indywidualnie, biorąc pod uwagę nie tylko miejscowy stan w jamie ustnej, ale też ogólny stan zdrowia, samopoczucie, sytuację materialną i życiowe plany naszych pacjentów. 

Zawsze słuchamy dobrej muzyki, dużo się śmiejemy, wybaczamy drobne spóźnienia. Lubimy swoją pracę!

Zapraszamy bliżej do nas!
MilvaTeam 

Stomatologia zachowawcza

Wykonujemy trwałe i funkcjonalne odbudowy zębów, stosując materiały o właściwościach estetycznych i mechanicznych, spełniających najnowsze standardy. W leczeniu endodontycznym (kanałowym) wykorzystujemy sprzęt do precyzyjnej diagnostyki, opracowania i wypełniania kanałów (EndoPilot).

Uzupełnienie protetyczne

Oferujemy stałe odbudowy protetyczne (wkłady, nakłady, endokorony, licówki, korony, mosty ceramiczne i kompozytowe) oraz uzupełnienia ruchome (protezy całkowite, szkieletowe, elastyczne, protezy na zatrzaskach) we współpracy z renomowanymi pracowniami protetycznymi.

Profilaktyka & kosmetyka

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu profilaktyki (oczyszczanie z osadów, piaskowanie, fluoryzacja). Dobieramy najbezpieczniejsze metody wybielania zębów. Zaopatrujemy w sprawdzone produkty do higieny jamy ustnej.

Chirurgia stomatologiczna

Wykonujemy zabiegi ekstrakcji (usunięcia) zębów, również zatrzymanych zębów ósmych. We współpracy z chirurgiem przygotowujemy podłoże do leczenia protetycznego. 

Implanty stomatologiczne

Dzięki współpracy ze specjalistą chirurgii stomatologicznej oferujemy naszym pacjentom leczenie implantologiczne z wykorzystaniem systemów BCS oraz BICON.

Stomatologia
dla dzieci

Najmłodsi pacjenci z chęcią odwiedzają nasz gabinet, w którym pracujemy w miłej, rodzinnej atmosferze. Każdy maluch jest odpowiednio przygotowywany przez lekarza do nawet najdrobniejszego zabiegu, a następnie wynagradzany kolorową nagrodą za odwagę :).

Poszukujesz nowoczesnego gabinetu,
który zapewni Tobie i Twojej rodzinie
kompleksową opiekę w miłej atmosferze?
Zapraszamy do Nas!